![](https://thebeshospital.eu/wp-content/uploads/2022/01/vivlia-1024x638.jpg)
Εκ μέρους του Γενικού Νοσοκομείου Θήβας, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες στον κ. Στοιχειό Δημήτριο ο οποίος δώρισε δεκαέξι (16) από τα βιβλία του – διάφορης θεματολογίας – στη βιβλιοθήκη του νοσοκομείου μας εμπλουτίζοντάς την.
Ιαν 21 2022
Εκ μέρους του Γενικού Νοσοκομείου Θήβας, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες στον κ. Στοιχειό Δημήτριο ο οποίος δώρισε δεκαέξι (16) από τα βιβλία του – διάφορης θεματολογίας – στη βιβλιοθήκη του νοσοκομείου μας εμπλουτίζοντάς την.
Πρόσφατα σχόλια